ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی وانگلیسی به فارسی 7 سال ago

 • گروه مترجمین توس با 5سال سابقه ترجمه تخصصی انواع مقالات ومتون تخصصی انگلیسی به فارسی وهمچنین ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسیسایت ترجمه تخصصی درمقاطع گوناگون تحصیلی وهمچنین باترجمه تخصصی بیش از یکصد مقاله دکترا وISI آمادگی خود را جهت انجام ترجمه تخصصی انگلیسی به فارسی وهمچنین فارسی به انگلیسی با ضمانت تحویل به موقع وبا کیفیت عالی وقیمت مناسب می نماید و این گروه باتوجه به خواسته ونیاز مبرم دانشجویان محترم مقاطع دکترا وکارشناسی ارشدبه دانشجویان عزیزاین اطمینان خاطررامی دهدتا جهت انجام پروژه های دانشجویی وترجمه تخصصی صفحه اصلی سایت ترجمه تخصصیباامکان سنجی ورعایت انصاف اقدام به همکاری نماید .شما عزیزان می توانید جهت دانلود مقالات ترجمه شده قبلی این گروه به آدرس اینترنتیhttp://toostrans.ir/maghalatمراجعه ویا از منوی اصلی صفحه اول سایت برروی مقالات ترجمه شده کلیک ویا از قسمت دانلود در صفحه اصلی اقدام به دانلود مقالات ترجمه شده بصورت کاملا رایگان نمایید تا با ارزیابی کیفیت ترجمه های انجام شده در صورت رضایت اقدام به ثبت سفارش ترجمه نمایید،ازنکات منحصر بفردسایت ترجمه تخصصی می توان به داشتن وبسایت تخصصی ترجمه این امکان واطمینان را برای مشتریان عزیز فراهم آورده که براحتی وبصورت کاملا مکانیزه اقدام به ثبت نام رایگان ثبت نام رایگان در سایت ترجمه تخصصیوثبت سفارش ترجمه نمایند و ترجمه خود را با کیفیت عالی وبصورت تایپ شده تحویل نمایند و همچنین شما مشتریان عزیز می توانید باداشتن پنل کاربری مجزا وپیشرفته درهرمرحله از پروسه سفارش خود ازوضعیت ترجمه خود مطلع شوید شایان ذکر است یکی از نکات مهم وکلیدی در این سامانه می توان به کنترل وشمارش هوشمند تعداد لغات ارسال شده مقالات و همچنین تعیین دقیق قیمت ترجمه تخصصی توسط کارشناسان مجرب مربوطه باتوجه به سطح اهمیت وکیفیت انتخابی ترجمه از سوی مشتریان گرامی اقدام به ترجمه تخصصی می نماید .درپایان با اطمینان کامل از نحوه انجام خدمات این سایت این اطمینان را به شما مشتریان عزیز می دهیم که این مجموعه زیر نظروکنترل سامانه نماد الکترونیکیسایت نماد الکترونیکی ایران که بصورت تخصصی بر سایت های دارای مجوز از این سازمان نظارت دارد، ثبت شده است وقابل ردیابی وکنترل می باشد واز لحاظ تعهدات این گروه وپیگیری مطالبات بحق شما عزیزان آمادگی لازم را اعلام میدارد.
 • ویژگی های این سایت :
 • ترجمه مقاله :

با اطمینان خاطر ، خدمات ترجمه مقالات خود را به ما بسپرید. این موسسه با داشتن کادری مجرب کلیه خدمات ترجمه مقالات شما را با بهترین کیفیت در اسرع وقت ، آماده نموده و در اختیار شما قرار خواهد داد.

ترجمه متن:

سفارش خود در زمینه ترجمه متن ، به ما سپرده و اطمینان داشته باشید سفارش شما در اسرع وقت و با نازلترین قیمت ترجمه و در اختیار شما قرار داده خواهد شد.

 • ترجمه تخصصی:

ترجمه کلیه متون تخصصی شامل کامپیوتر و مهندسی کامپیوتر ، مهندسی الکترونیک ، مهندسی عمران ، مهندسی مکانیک ، کلیه مهندسی ها ، هوا و فضا ، کشاورزی و … را به ما بسپارید. کارشناسان مجرب ما متون تخصصی شما را ترجمه و در اختیار شما قرار خواهد داد.

 • ترجمه کتاب:

کتابها و مطالب علمی و فنی خود را برای ترجمه به ما بسپرید. دانشجویان محترم می توانند با ارسال کتب درسی و متون تخصصی که از اساتید خود دریافت می نمایند ، خدمات ترجمه مورد نیاز خود را در اسرع وقت دریافت نمایند.

 • زمینه های ترجمه این موسسه عبارتند از :

پزشکی و زیرمجموعه ، حقوق و وکالت ، روان شناسی ، شیمی ، علوم طبیعی ، علوم اجتماعی و جامعه شناسی ، علوم پایه ، عمران ، کامپیوتر ، محیط زیست ، مدیریت و حسابداری ، مکانیک ، هنر ، زیست شناسی، ادبیات ، اقتصاد ، بازرگانی ، ورزشی ، برق و الکترونیک ، صنایع ، فلسفه ، ادبیات و زبان شناسی ، فقه و اسلام، مالی و بازرگانی ، مکاتبات تجاری ، اسناد تجاری ، فیزیک ، تاریخ و جغرافیا، زمین شناسی ، ارتباطات ، نفت و گاز، عمومی و ….

  • یکی دیگر از امکانات سایت ترجمه تخصصی توس ترنس که این قابلیت را دارد که مشتریان عزیز نمونه مقالات ومحصولات خود را از طریق مدیریت سایت به فروش بگذارند فروشگاه اینترنتی توس ترنس می باشد که شما عزیزان می توانید باهماهنگی مدیر سایت اقدام به خرید از سایت ویا فروش از سایت نمایید .


آموزش هنر ویترای روی ظروف

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای به صورت تابلو رو زیاد دیدین فکر کردم ویترای روی ظروف کاربردی تره و مورد استفاده ی بیشتری داره.

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

خمیر دورگیر ،رنگ مخصوص ویترای،قلم موی ظریف ،ماژیک برای انتقال طرح روی شیشه ،ظرفی که می خواین روش ویترای کار کنین و طرحی که دوست دارین روی ظرف کار بشه،چیزایه لازمه!!

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

طرح رو چیده و جدا کنین.

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

طرح رو داخل ظرف با چسب نواری بچسبونین و با مازیک روی ظرف انتقال بدین (بدون چسب هم اگه ماهر باشین امکانش هست)

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

با خمیر دور گیر روی تمام خطوط طراحی شده بکشین .

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

خمیر دور گیر رنگ های متنوعی داره که می تونین انتخاب کنین.

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

بعد از اتمام دورگیری طرح بذارین کاملا” خشک بشه .

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

با قلم موی ظریف و بادقت خیلی زیاد شروع به رنگ زدن کنین .

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

چون ظرف ما انحنا داره و مسطح نیست از قطره چکان ستفاده نمی کنیم (احتمال شره کردن رنگ وجود داره).

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

با خمیر دور گیر نقاطی روی طرح ایجاد می کنیم.

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

آموزش ویترای روی ظروف, آموزش مرحله ای ویترای

با اسپری براق کننده سطح کارو می پوشونیم.
نکته) رنگ های محلول در آب نیازی به حرارت دیدن دراجاق ندارن.

این رنگا برای نقاشی روی آئینه که نیاز به شست وشو نداره مناسبن
اما رنگای مخصوص شیشه باید داخل فر حرارت ببینن.

این رنگا باید حدود ۳۰ دقیقه در دمای ۲۰۰ درجه سانتی گرادپخته بشن و پس از پخت ثابت شده و قابل شست وشو ی سبک خواهند بود.

رنگای محلول در تینر که اغلب شفاف هستن بدون حرارت دیدن در فر هم می شه ظروف رنگ آمیزی شده با این رنگارو با دقت و احتیاط شست.

نکته )ظروف باید توی فر کاملا” سرد گذاشته بشه و بعد فر رو روشن کنیم و قبل از سرد شدن کامل فر هم به هیچ عنوان نباید در فر رو باز کنین.

نکته)این ظروف بیشتر جنبه ی تزئینی و دکوری داره تا اونجائی که ممکنه از شستنشون خودداری کنین.

 • سایت تخصصی ویترای، هنر ایرانی یک سایت تخصصی در حوزه هنر های دستی بنام ویترای هست که آدرس اینترنتی سایت ویترایhttp://vitray.websg.ir/ می باشد که شما عزیزان می توانید جهت سفارش ویترای ویا مشاهده نمونه محصولات آماده شده به سایت مراجعه وثبت سفارش نمایید .
 • نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران دارای قفل سخت افزاری نبوده و برای همیشه رایگان خواهد بود و پشتیبانی آن نیز رایگان می باشد. نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران جهت استفاده دانشجویان حسابداری ، مدیریت ، اقتصاد ، صنایع و کلیه فراگیران حسابداری ارائه شده است. ضمنا متقاضیان خرید نرم افزار حسابداری حساب ایران نیز می توانند قبل از خرید ، نرم افزار حسابداری رایگان را نصب نموده و پس از اطمینان از عملکرد آن اقدام به خرید نمایند.
  با نصب نرم افزار حسابداری رایگان اخوان می توان 30 سند حسابداری در هر دوره مالی صادر نمود و کلیه عملیات و گزارشات نیز همانند نسخه اصلی نرم افزار حسابداری حساب ایران بوده و هیچ گونه محدودیت دیگری وجود ندارد.
  نصب نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران به سادگی میسر می باشد. این نرم افزار در کلیه نسخه های 32 و 64 بیتی سیستم عامل ویندوز قابل نصب می باشد.
  امکان تبدیل نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران به نرم افزار حسابداری حساب ایران وجود دارد.
  امکان انتقال اطلاعات از نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران به نرم افزار حسابداری حساب ایران وجود دارد.
  با دانلود نرم افزار حسابداری رایگان حساب ایران دانشجویان و دانش آموزان رشته حسابداری می توانند بدون پرداخت هیچگونه وجهی نسبت نصب و آموزش نرم افزار حسابداری حساب ایران اقدام نمایند.
  سایت تخصصی حسابداری حساب ایران ،سایت تخصصی در حوزه حسابداری می باشد

No Replies on ترجمه تخصصی فارسی به انگلیسی وانگلیسی به فارسی

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>